Vybrat to správné pojištění na blbost není až tak snadné, jak by se mohlo sdát. Určitě je potřeba, aby jste provedly důkladné porovnání a srovnání. Bez toho to prostě nepůjde.

Co je to vůbec pojištění na blbost?

Někteří lidé mají takové zaměstnání, kdy hrozí, že mohou svému zaměstnavateli udělat docela vysokou škodu. Pojistka proti blbosti, nás tak chrání doslova před naší vlastní blbostí, kdy by jsme mohly udělat nějakou chybu a tu by jsme pak musely do určité výše uhradit. A to by nebyly nic příjemného, proto má stále větší počet lidí v České republice sjednané právě toto pojištění.

Kdo nabízí toto pojištění?

Pojistka na blbost je mezi běžnými lidmi stále více oblíbená a proto je dnes nabízejí téměř všechny pojištovny. Ať už velká Česká pojištovna, Česká podnikatelská pojištovna či menší Triglav nebo Slavie Pojištovna. Jelikož je nabídka na trhu bohaté, tak se může u pojistky na blbost provést srovnání cen. Získáte tak to nejlepší pojištění na blbost v ČR. Je však třeba myslet na to, že né všechny pojištovny jsou zahrnuty do různých porovnávačů a srovnávačů.

Internetové srovnávače a porovnávače

V dnešní době, když se vybírá nová pojistka na blbost, tak lidé často využívají různých srovnávačů. Porovnávače se tváří tak, že vám vždy nabídnou nejlepší ceny. Největší pojištovny často nejsou do těchto agregátorů vůbec zapojeny. Takže i tyto porovnávače je třeba bráti trošku s rezervou.

Někdy se hodí i úrazové pojištění

Některá povolání jsou přio výkonu docela nebezpečná a jsou tam větší rizika. A’t už jsou to například horníci, dálničáři, popeláři nebo dělníci v různých dolech a kamenolomech. U těchto prací je dobré mít sjednanou úrazovou pojistku. Dnes už se může nejlepší úrazové pojištění vybrat i pohodlně přes webové stránky.