Na trhu máme více typů pojistek. Řekneme si jak se můžeme v dnešní době pojistit.

Lidé jsou stále více pojištění

Lidé jsou stále více pojištění, je to tím, že existuje stále více a více druhů pojištění. A pojištění je také lidem cpáno agresivní reklamou a agresivním marketingem. Experti z pojišťoven vymýšlí neustále další a další druhy pojistek. Níže si přestavíme alespoň některé z těchto pojistek.

Životní pojištění

Životko má v Česku založené docela dost lidí. Pokud se jedná o normální životko, tak to není tak špatné. Ideální je životní pojištění placené zaměstnavatelem, což je jeden z firemních benefitů. Už méně je výhodné kapitálové životní pojištění nebo investiční živostní pojištění (využívá se zkrácení na investičko).

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění je určené k tomu, aby pojistilo lidi proti případnému úrazu, což by je mohlo dostat do finančních obtíží. Úrazové pojištění má smysl pouze pro živitele rodiny, například pro dítě nemá smysl. Lidé chtějí vždy nejlepší úrazové pojištění, ale je třeba řádně vybírat a hlavně nedbat na rady různých pojištovacích agentů, které myslí jen na své vysoké provize.

Pojištění vlastní blbosti

V zaměstnání můžeme udělat docela velkou škodu a pak by jsme jí mohly docela dlouhou dobu splácet. V některých zaměstnáních tedy může být výhodné si sjednat pojistku proti blbosti. Uvnitř článku pojistka na blbost ceník si můžete přečíst na kolik vás zhruba vyjde pojištění proti blbosti.