Přichystaly jsme pro vás porovnání půjček na Českém trhu. A to jak bankovní půjčky, tak také nebankovní půjčky. Máte se na co těšit.

Půjčky, úvěry, hypotéky

Lidé dnes už berou jako naprostou samozřemost, že si berou půjčky, úvěry, hypotéky, kreditní karty či kontokorenty. To že jsou zadlužení až po uši, jim přijde naprosto přirozené a normální. Podle mě by však člověk měl vyjít s tím co umí vydělat. Pokud vydělá málo, no to pak musí i málo utratit. Jinak by se prostě dostat do mínusu. Ale někteří lidé si raději půjčí peníze na úrok.

Porovnání bankovních půjček

Banky jsou taková jakási záruka solidnosti a jejich půjčky nebývají úplně nevýhodné. Bank je na Českém trhu poměru hodně, takže můžete vybírat z široké palety různých půjček či úvěrů. O půjčku si dnes můžete i u bank často zažádat přes internet. Stejně tak třeba o kreditní kartu. Vyřízení u bank je trošku delší ale existuje i rychlá rychlá půjčka do 24 hodin, kdy budete mít peníze do 24 hodin (tedy do jedného dne) na vašem bankovním účtu.

Porovnání nebankovních půjček

Nebankovní společnosti již od svého zrodu fungují tak, že se prostě zaměřují na takové klienty, kteří z nějakých důvodů neupěly u banky a tak jim nezbývá nic jiného než se obrátit na tyto nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti však často nabízejí půjčky a úvěry, které nevypadají vůbec výhodně. A když se podíváte na smlouvy nebankovních společností a firem, tak je to ještě trošku horší. U malých společností má taková půjčka na směnku ihned naprosto šílené podmínky a takovou půjčku by jste si neměly vůbec brát.

Fenomén jmeném SMS půjčky

SMS půjčky se bez přéhánění dají nazvat jaké fenomén nebankovních půjček. Dnes už to došlo až tak daleko, že existuje i speciální sms půjčka pro ženy. Peníze vám dojdou buď přes poštovní poukázku, kdy se peníze vyzvednete na pobočce České pošty. Nebo vám peníze zašlou přímo na váš bankovní účet.