Hodně lidí se ptá kdo mi půjčí peníze? My vám řekneme, jaké možnosti, možnosti pokud si chcete v dnešní době vypůjčit peníze.

Půjčka od rodiny

Rodina je to nejbližší co máme, takže si zkuste prvně půjčit v rámci rodiny. V rámic rodiny je většinou půjčka bez úroku. A pokud ve vaší rodině takové možností jsou, tak je rodinná půjčka určitě nejlepší variantou. Všechny další varianty už jsou jen horší a horší.

Půjčky od bank

Lidé se dále ptají kdo půjčí bez podvodu vlastní peníze? Já myslím, že tohle jim v každém případě může splnit půjčka od banky. Banky poskytují různé půjčky, úvěry, kreditní karty, kontokorenty, hypotéky či účelové úvěry na automobily. U bank je určitě z čeho vybírat, protože bank je v ČR opravdu hodně.

Družstevní půjčky

Další variatnou mohou půjčky družstvní půjčky od družstevní záložny. Sice jsou úroky z úvěru o trošku vyšší než u bank, ale stále to není tak hrozné. Kampeličky jsou již v Česku hodně etablované a jejiích nabídka na půjčky je stále širší a širší. A i do budoucna se bude nadále rozšiřovat.

Půjčky z nebankovního prostoru

Poslední a nejméně výhodnou možnosti jsou půjčky, které vám poskytnou firmy z nebankovního prostoru. Jednou z jejich půjček je třeba blesková půjčka do výplaty, což je půjčka, která je poskytovaná jako předvýplatová půjčka.