Pokud máte ještě staré povinné ručení, tak za ně platíte zbytečně moc. Je lepší přejít jinam. Řekneme si jaké povinné ručení si vybrat?

Staré povinné ručení

Hodně lidí stále platí staré povinné ručení. Ceny šly za poslední léta hodně dolů a tak tito lidé pak platí, že povinné ručení zbytečně moc peněz. Těmto lidem se pak určitě vyplatí poohlédnout po jiném povinném ručení. Jejich roční plaba za povinné ručení, pak může výrazně poklesnout.

Změnění povinného ručení

Změnění povinného ručení je v dnešní době relativně snadné. Je však třeba vždy myslet při honbě za nejnižší cenou i na to, aby bylo plnění z povinného ručení dostatečné a nebylo moc nízké. Některé pojištovny na trhu už mají dosti malé limity plnění z povinného ručení. To se pak v případě nehody nemusí vůbec vyplatit.

Vybíráme nové povinné ručení

Jelikož v ČR je povinné ručení povinné dle zákona a případná kontrola povinného ručení by nás mohla pak vyjít dosti draho, tak je třeba si sjednat úplně nové povinné ručení. Povinné ručení je pojistný produkt, který nabízí stále větší počet pojišťoven. A vy jako zákazníci si tedy máte opravdu z čeho vybírat.

Webové srovnávače a porovnávače

Při vybírání nového povinného ručení je dobré využít webové srovnávače, které vám porovnají ceny jednotlivých povinných ručení a vy si jako zákazník pak můžete vybrat úplně to nejvýhodnější povinné ručení.

Dobré je mít sjednané také úrazové pojištění. V tomto případě se mrkněte na článek úrazové pojištění porovnání a vyberte si to nejvýhodnější úrazové pojištění.