V dnešním článku si podrobně rozebereme jak to v současné době vypadá na trhu půjček.

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky jsou také stálice a patří stále mezi nejvýhodnější půjčky, které jsou na finančním trhu k dispozici. Většinou lidí, když chce nějakou půjčku, tak se prvně obrátí na banku, protože dobře ví, že banky jim mohou nabídnout mnohem lepší podmínky než jiné společnosti působích na finančním trhu. Bankovní půjčky mají i slušný roční úrok a slušné podmínky.

Půjčky od kampeliček

Spousta lidí vůbec neví o tom, že kampeličky poskytují nějaké půjčky nebo hypotéky. Většina lidí má totiž kampeličky zafixované jako něco špatného. V dnešní době jsou však úplně jiná pravidela pro kampeličky, než tomu bylo dříve. Kampeličky nabízí o něco méně výhodné půjčky než banky, ale podmínky nejsou zase o tak moc horší. Někdy je u nich k dispozici i půjčka bez doložení příjmu a další druhy půjček.

Nebankoví půjčky

Nebankovní půjčky patří mezi nejméně výhodné možnosti, jak si můžete na finančním trhu půjčit peníze. Ukázkou takové půjčky může být třeba půjčka 10000 Kč bez potvrzení o příjmu. Nebankovní společnosti půjčují svoje peníze i méně bonitním klientům a proto se pak chrání vyšším ročním úrokem a celkově horšími podmínkami půjčky či úvěru.