Peněz není nikdy dost a někdy nám peníze prostě nestačí a potřebujeme si nějak přivydělat. Řekneme si jednotlivé možnosti jak si můžete přivydělat peníze.

Darování krevní plazmy

Jednou z možností je darovat krevní plazmu. Za odběr krevní plazmy se většinou platí 400 Kč. Nesmí se tam chodit však pořád, jinak to není úplně zdravé. Ještě více peněz si mohou muži vydělat darováním spermatu. Ženy pak mohou darovat vajíčka, ale to už je trošku složitější. Ale bývají za to desítky tisíc Kč.

Noční brigáda

Další možností jak získat peníze jsou noční brigády. Většinou se jedná buď o inventuru supermarketu, hlídání objektů v noci, práce jako vyhazovač nebo vyskladňování kamionů. Za hodinu si vyděláte zhruba tak 60 až 80 Kč. Nejsou to žáídné vysoké částky, ale určitě lepší než nic.

Účást v komparzu

Pokud žijete v Praze, tak můžete také zkustio účast v komparzech. Pokud máte dost častu, tak je možné si takto vydělat. Může to posloužit i jako přivýdělek na úřadu práce. Ideální je přihlásit se v různých agenturách a on nich vám pak budou chodit případné nabídky.

Podnikání při zaměstnání

Další možností kde vzít peníze, je začít podnikat při podnikání. Říká se tomu podnikání na vedlejší činnost. Nemusí to být nic velkého, stačí přivýdělek. Můžete například provozovat malý eshop. Dnes už můžete využít i pronájmu eshopu a nemusíte si hned kupovat nový eshop.